Agencja Adwords

Co Nas wyróżnia

Dlaczego wybrać właśnie Nas ?

Lubimy to Robić ! Nasze działania to pełna inspiracji praca, co przyczynia się do jeszcze lepszych efektów...

SStworzyliśmy indywidualne podejście do kształtowania strategii cyfrowych dla naszych klientów, które wynikają z określenia priorytetów, opłacalnych rozwiązań, które dają wymierny zwrot z inwestycji.

  • 15 lat doświadczenia w Handlu
  • Certyfikat Agencja Adwords
  • Tylko nowoczesne narzędzia
  • Stała pomoc i wsparcie techniczne
  • 97 Osiągniętych Celów Biznesowych
  • 32,8% Średnio zwiększyliśmy Konwersje u Naszych klientów
  • Dokładna analiza branży Klienta
  • Zbuduj z nami przewagę twojej firmy...

Agencja Adwords Certyfikowana

Na tle konkurencji wyróżniamy się dużą znajomością branży SEO, PPC, LP

Łącząc 3 czynniki dostarczamy unikalnych rozwiązań. Oferujemy naszym klientom przemyślane, techniczne, twórcze w pełni zautomatyzowane działania, które dają znakomite wyniki.

CPC - 33,75 %

Zmniejszyliśmy koszty kampanii za kliknięcia CPC u naszych klientów średnio o 33,75% , co zaowocowało sporymi oszczędnościami w całym roku.

CTR - (+) 5,7 %

Dedykowane nagłówki reklamowe zapewniły Naszym klientom wysokie współczynnik CTR co przełożyło się na współczynniki Konwersji

Strategie Social

Chcesz zwiększyć zasięg w portalach społecznościowych? Nie ma problemu dotrzemy tylko do tych klientów którzy mieli już kontakt z twoją marką - pozwoli to na zwiększenie jej rozpoznawalności

PPC REMARKETING

Prowadzimy skuteczne kampanie Remarketingowe wykorzystując zarówno potencjał danych z Google AdWords, Google Analytics, YouTube czy DoubleClick...

Adwords PPC = ROI

Zapewnij swojemu Biznesowi dodatnie ROI, wydatkujemy środki efektywnie i mądrze - Wiemy jak osiągać cele Biznesowe naszych klientów.

Optymalizacja

W cyfrowym świecie liczą się pierwsze 3 sekundy, dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie i wyjątkowy design. Kluczem natomiast jest spełnianie wyznaczonych celi właściciela.

Opowiedz Nam o swoim projekcie

Mamy wystarczającą ilość doświadczenia i kreatywności aby wygrać dla Ciebie każdą kampanię on line.